• آخرین مطلب با عنوان ، مراسم معارفه سرپرست جدید باشگاه مس سونگون برگزار شد در 8 ماه قبل در وب سایت رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان منتشر شده است .
 • »   اخبار باشگاه, اخبار فرهنگی ورزقان, لیگ برتر فوتسال, مدیرعامل باشگاه, ورزش ورزقان, ورزقان  »   حضور نماینده مردم ورزقان و خاروانا در خانه ملت و مشاور مدیرعامل شرکت مس در تمرین مس سونگون ورزقان
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ , ساعت ۱۸:۵۷

  با حضور مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران:

  حضور نماینده مردم ورزقان و خاروانا در خانه ملت و مشاور مدیرعامل شرکت مس در تمرین مس سونگون ورزقان

  «اللهوردی دهقانی» نماینده مردم شهرستان ورزقان در مجلس شورای اسلامی به همراه «حیدر ضیغمی» مشاور مدیرعامل شرکت‌ ملی صنایع مس ایران و مدیر گروه روابط عمومی، از تمرین مس سونگون ورزقان بازدید کردند.

  دکتر دهقانی در دیدار با بازیکنان و کادر فنی مس سونگون با قدردانی از زحمات شرکت مس در اجرای برنامه های مسئولیت های اجتماعی از سوی شرکت مس، در استان، این تیم را مایه افتخاری برای ایران، استان و شهرستان ورزقان خواند و گفت: مس سونگون ورزقان باید همواره به فکر افتخارآفرینی در سطح جهان باشد و نام ایران عزیزمان را در همه عرصه‌های بین‌المللی پرآوازه سازد.
  وی با بیان اینکه نام ورزقان با فوتسال مس سونگون گره خورده است افزود: با افتخارآفرینی های این تیم در آسیا و ایران در حال حاضر برنامه همه مدیران ارشد مس و مسئولان استانی و شهرستان حمایت از باشگاه مس سونگون است.
  وی با بیان اینکه ارتقای سطح فوتسال سونگون از همه جهات در دستور کار شرکت مس است گفت: با تلاش شما و حمایت مسئولان انشالله در آینده نزدیکی شاهد توسعه های ماندگاری در باشگاه مس سونگون خواهید بود.
  وی در پایان حمایت همه جانبه خود از بازیکنان و کادرفنی مس سونگون را اعلام نموده و گفت: قهرمانی شما خواسته مردم منطقه است و امیدوارم که پیروزی شما را در فینال مشاهده کنیم و قهرمانی شما موجب شادی دل مردم شود.

  🔸️تیم های صنعت مس به یک برند فرهنگی و ورزشی در سطح کشور تبدیل شده اند

  در ادمه این بازدید، حیدر ضیغمی با تشکر از حضور نماینده مردم ورزقان و خاروانا در تمرین تیم فوتسال سونگون و ابلاغ پیام قدردانی و خسته نباشید دکتر اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت مس، به بازیکنان و کادر فنی تیم مس سونگون گفت: از سال گذشته و با دستور دکتر سعدمحمدی ارتقای سطح فنی و حرفه ای باشگاه ها در دستور کار قرار گرفت تا این تیم ها حضور موثر و پر رنگ تری در سطح مسابقات ملی و بین المللی داشته باشند.
  وی افزود: خوشبختانه در طول یکسال گذشته و با تلاش جمعی اکنون شاهد به ثمر نشستن این سیاست‌ها و کسب نتایج خوب از سوی باشگاه‌ها هستیم و این تیم ها مایه افتخار مردم استان و کشور شده اند.

  مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس در بخش دیگری از سخنانش حمایت خوب مسئولین شهرستان از باشگاه مس سونگون را نشانی از توجه ویژه به ورزش و اهمیت ورزش قهرمانی در نشاط جامعه دانست و اظهار داشت: باشگاه مس سونگون ورزقان جزو افتخارات صنعت مس است و تلاش بازیکنان و کادرفنی و مدیران باشگاه در مسیر کسب سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر فوتسال برای مدیران پوشیده نیست.
  مشاور مدیرعامل شرکت مس در پایان با آرزوی موفقیت برای تیم مس سونگون در فینال لیگ برتر فوتسال گفت: بدون شک هم اکنون تیم های ورزشی صنعت مس به یک برند فرهنگی و ورزشی در سطح کشور تبدیل شده اند و موفقیت آنان باعث انگیزه و شادی در میان مردم استان آذربایجان شرقی و کرمان می شود.
  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  بر اساس این گزارش، در جریان این بازدید مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان ضمن خیر مقدم به دکتر دهقانی و حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت مس با ارایه گزارشی روند آماده سازی تیم برای فینال لیگ برتر را تشریح کردند و گزارش مختصری نیز از فعالیت های باشگاه در شهرستان به سمع حاضران رساند.
  گفتنی است، تیم مس سونگون ورزقان که سی ام خرداد در سالن پیروزی اصفهان و ششم تیر در سالن پورشریفی تبریز فینال لیگ برتر فوتسال کشور را برگزار خواهد کرد، از دهم خرداد تمرینات خود را برای حضور مقتدر در فینال آغاز کرده اند و به حداکثر آمادگی برای این دیدار نزدیک شده اند. دیدار فینال لیگ برتر فوتسال بدون حضور تماشاگران و با رعایت پروتکل های بهداشتی مدنظر ستادملی کرونا برگزار خواهد شد.

  ۰
  روابط عمومی باشگاه

  مطالب مرتبط با موضوع اخبار باشگاه  , اخبار فرهنگی ورزقان  , لیگ برتر فوتسال  , مدیرعامل باشگاه  , ورزش ورزقان  , ورزقان

  با حضور «محمدباقر خانی» فرماندار ورزقان، «حیدر ضیغمی» مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس، هادی زرگری رئیس ورزش و جوانان ورزقان، ابوافضل اسمعیلی مدیر روابط عمومی مجتمع مس سونگون و جمعی از ...
  🔸کسب مقام قهرمانی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور توسط تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان که در پی شهامت و تلاش بی‌بدیل بازیکنان آن تیم؛ همچنین تلاش و حسن مدیریت یکایک مسئولان باشگاه مس رفسنجان حاصل ...
  ✅ پیام تبریک مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان به دکتر سعدمحمدی؛ مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در خصوص صعود تیم مس رفسنجان به لیگ برتر فوتبال کشور: 🔻در متن این پیام آمده است: صعود افتخارآفرین ...
  پیرو اخبار منتشر شده در خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری ورزشی در خصوص بودجه تیم مس سونگون ورزقان، روابط‌عمومی باشگاه مس سونگون تکذیبیه‌ای به شرح زیر منتشر نمود؛ باشگاه مس سونگون به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های ...

  مطالب مرتبط با این برچسب