»  حاشیه نگاری لیگ برتر   »   مس ورزقان 3 – 1 بانک بیروت


مس ورزقان ۳ – ۱ بانک بیروت

Notice: Undefined index: msvideos in /home/dqqyjjmy/public_html/fa/wp-content/themes/Max-4/templates/singlevideo.php on line 0 Notice: Undefined variable: the_post in /home/dqqyjjmy/public_html/fa/wp-content/themes/Max-4/templates/singlevideo.php on line 0 Notice: Trying to get property of non-object in /home/dqqyjjmy/public_html/fa/wp-content/themes/Max-4/templates/singlevideo.php on line 0

مس سونگون ورزقان در آخرین دیدار مرحله گروهی جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۸ اندونزی بار دیگر اقتدار فوتسال ایران را به رخ رقبای خود کشید و در یک دیدار حساس توانست با نتیجه ۳ بر ۱ بانک بیروت را پشت سر گذاشته و به عنوان سرگروه راهی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات شود.

این دیدار که از ساعت ۱۱:۳۰ روز دوشنبه در یوگیاکارتای اندونزی آغاز شد یکی از مهمترین دیدارهای مرحله گروهی این رقابت ها به شمار می رفت. تیم مس سونگون ورزقان که در این بازی سعید مومنی را به جای علیرضا صمیمی به دلیل مصدومیت درون دروازه داشتند در نیمه اول با دو گل مرتضی عزتی و فرهاد فخیم از حریف پرقدرت خود پیش افتادند.

با شروع نیمه دوم بانک بیروت رو به سیستم پاورپلی آورد و دقایق پرفشاری را روی دروازه نماینده ایران رقم زد که در اکثر صحنه ها با درخشش مومنی دروازه تیم ایران بسته ماند. در اوج حملات تیم لبنانی مرتضی عزتی گل سوم و تیر خلاص را وارد دروازه این تیم کرد با این حال لحظاتی بعد مهدی جاوید بازیکن ایرانی این تیم گل اول بانک را به ثمر رساند. درنهایت شاگردان بی غم با پیروزی در این بازی دشوار به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شدند و بانک بیروت به عنوان تیم دوم صعودکرد.

حسین طیبی بازیکن ملی پوش مس ورزقان در این دیدار کارت زرد دریافت کرد و با توجه به دیگر کارت خود در این رقابت ها که در نخستین دیدار مسی ها گرفته بود، بازی بعد این تیم را در مرحله یکچهارم نهایی از دست داد.

حسین طیبی به همراه مهدی جاوید با هفت گل زده بهترین گلزنان جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۸ اندونزی در پایان مرحله گروهی می باشند.