مس ورزقان ۹ – ۲ سیپر تاجیکستان


Notice: Undefined index: msvideos in /home/dqqyjjmy/public_html/fa/wp-content/themes/Max-4/templates/singlevideo.php on line 0

Notice: Undefined variable: the_post in /home/dqqyjjmy/public_html/fa/wp-content/themes/Max-4/templates/singlevideo.php on line 0

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dqqyjjmy/public_html/fa/wp-content/themes/Max-4/templates/singlevideo.php on line 0

مس ورزقان با طوفان گل قهرمانان خود جام باشگاه های آسیا را آغاز کرد
مس ورزقان، نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۸ اندونزی ساعت ۱۱:۳۰ امروز اولین دیدار خود را در مقابل تیم سیپر تاجیکستان برگزار کرد و در نهایت توانست با گلزنی نیمی از قهرمانان خود این دیدار را با نتیجه ۹ بر ۲ به نفع خود به پایان برساند.

مس سونگون ورزقان در گروه چهارم رقابت های جام باشگاه های آسیا قرار دارد و به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی این مسابقات خود را معرفی کرده است. تیم مس ورزقان که برترین بازیکنان فوتسال آسیا را در اختیار دارد با ترکیب زیر در این مسابقه حاضر شد:

علیرضا صمیمی، محمدرضا سنگ سفیدی، سعید تقی زاده، حسین طیبی، فرهاد فخیم ترکیب اصلی تیم را در آغاز دیدار تشکیل دادند و دیگر بازیکنان مس در این مسابقه، سعید مومنی، بهمن جعفری، بابک نصیری، حمید احمدی، اصغر حسن زاده، مرتضی عزتی، ابوالفضل عروجی، توحید لطفی و علیرضا عسگری بودند.

شاگردان حمید بی غم در این دیدار توانستند از همان دقایق ابتدایی نبض بازی را در اختیار کامل خود داشته باشند و ۹ بار دروازه تیم سیپر تاجیکستان را فرو بریزند. برای مس در این دیدار، اصغر حسن زاده،سعید تقی زاده، توحید لطفی، فرهاد فخیم، مرتضی عزتی و حسین طیبی (۳ گل) به ثمر رساندند و یکی از گل های مس توسط گل به خودی مدافع تاجیک به ثمر رسید. برای تیم سیپر تاجیکستان هم حمیداوف و گولی اف گلزنی کردند.

در این دیدار هر دو دروازه بان مس ورزقان، علیرضا صمیمی و سعید مومنی در دروازه ایستادند که سهم هر یک از آنها در گل های دریافتی مس یک گل بود.

مس سونگون ورزقان در گروه D مسابقات جام باشگاه های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی، روز شنبه به دیدار حریف ازبکستانی خود خواهد رفت و دیدار آخر این گروه را روز دوشنبه مقابل تیم بانک بیروت برگزار خواهد کرد.