پیام تبریک حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی در پی قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال

چاپ

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در همین راستا با انتشار پیامی، این افتخارآفرینی را به اعضای باشگاه مس سونگون و ورزش دوستان استان تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
افتخارآفرینی باشگاه مس سونگون با کسب سومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر فوتسال کشور باعث ایجاد شور و نشاط اجتماعی در میان ورزش دوستان استان شده و فعالان ورزش پایه را بیش از پیش نسبت به آینده این رشته و استعدادهای ورزشی امیدوار کرد.
با کسب سومین عنوان قهرمانی، امروز شاهد نتیجه تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های تک‌تک اعضای باشگاه مس سونگون در سال‌های گذشته هستیم که منجر به کسب عنوان پرافتخارترین تیم فوتسال کشور توسط این باشگاه شده است. امیدوارم این تلاش‌ها و افتخارآفرینی‌ها همچنان تداوم داشته باشد.
حضور آقای فرهاد فخیم، از کارکنان شهرداری تبریز به عنوان کاپیتان مس سونگون در این مسابقات نیز موجب افتخار و سرافرازی مجموعه شهرداری بوده و امیدواریم سایر کارکنان شهرداری نیز ضمن توجه به وظایف محوله و کمیت و کیفیت خدمات ارائه شده به همشهریان، در عرثه افتخارآفرینی برای تبریز و ایران عزیزمان حضور چشمگیری داشته باشند.

۰