پیام تبریک ریاست هیئت فوتبال استان کرمان به شرکت ملی صنایع مس ایران به مناسبت قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال کشور

چاپ

☑️پیام تبریک ریاست هیئت فوتبال استان کرمان به شرکت ملی صنایع مس ایران به مناسبت قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال کشور

⬅️ریاست هیئت فوتبال استان کرمان در پیامی، قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال کشور را به شرکت ملی صنایع مس ایران تبریک گفت.

به گزارش روابط‌عمومی هئیت فوتبال استان کرمان: در پیام دکتر علی قرایی آمده است:

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر اردشیر سعدمحمدی، مدیر عامل محترم و ورزش‌دوستِ شرکت ملی صنایع مس ایران و آقایان مهندس حامد نجفی مدیرعامل باشگاه مس ورزقان و مهندس حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران 

✴️قهرمانی تیم فوتسال مس ورزقان در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور را که نشان‌دهنده نگاه ویژه دکتر سعدمحمدی به ورزش خصوصا فوتبال و مدیریت مدبرانه ایشان است و همچنین تلاش و برنامه‌ریزیِ اصولی آقای مهندس حامد نجفی می‌باشد را به خانواده بزرگ کارکنان شرکت ملی صنایع مس ایران و دکتر سعدمحمدی، مهندس نجفی، مهندس ضیغمی، کادر فنی، بازیکنان و مجموعه باشگاه مس سونگون تبریک و تهنیت عرض نموده و شادی روز افزون برای این خانواده بزرگ را از درگاه الهی خواستارم.
✴️همچنین ضمن تبریک این قهرمانی به آقایان میثم خیام و علیرضا عسکری، درخشش این دو بازیکن کرمانیِ تیم فوتسالِ مس سونگون بیش از پیش عدم حضور نماینده‌ای از استان کرمان در لیگ برتر فوتسال کشور را به رخ کشید، باشد که در ادامه رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال کشور، شاهد صعود تیم شایسته فولاد سیرجان ایرانیان از استان کرمان به لیگ برتر باشیم تا این خلأ هم در فوتبال استان رفع شود.
✴️جا دارد یک خداقوت ویژه هم به آقای آرش جابری سرپرست و دبیر سازمان لیگ فوتسال کشور و همکارانِ محترم‌شان بگویم که این رقابت‌ها را با نهایت دقت برگزار کردند.
✴️در پایان امیدواریم و می‌کوشیم  در سایه ائمه اطهار و عنایات شهدا، پازل موفقیت‌‌های شرکت صنایع ملی صنایع مس ایران با صعود دو تیم مس رفسنجان و مس کرمان به لیگ برتر فوتبال کشور کامل شود.

۰