• آخرین مطلب با عنوان ، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با صدور پیامی قهرمانی تیم مس سونگون ورزقان را تبریک گفت در 6 روز قبل در وب سایت رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان منتشر شده است .
 • »   اخبار باشگاه, اخبار فرهنگی ورزقان, لیگ برتر فوتسال, مدیرعامل باشگاه, ورزش ورزقان, ورزقان  »   حضور نماینده مردم ورزقان و خاروانا در خانه ملت و مشاور مدیرعامل شرکت مس در تمرین مس سونگون ورزقان
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ , ساعت ۱۸:۵۷

  با حضور مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران:

  حضور نماینده مردم ورزقان و خاروانا در خانه ملت و مشاور مدیرعامل شرکت مس در تمرین مس سونگون ورزقان

  «اللهوردی دهقانی» نماینده مردم شهرستان ورزقان در مجلس شورای اسلامی به همراه «حیدر ضیغمی» مشاور مدیرعامل شرکت‌ ملی صنایع مس ایران و مدیر گروه روابط عمومی، از تمرین مس سونگون ورزقان بازدید کردند.

  دکتر دهقانی در دیدار با بازیکنان و کادر فنی مس سونگون با قدردانی از زحمات شرکت مس در اجرای برنامه های مسئولیت های اجتماعی از سوی شرکت مس، در استان، این تیم را مایه افتخاری برای ایران، استان و شهرستان ورزقان خواند و گفت: مس سونگون ورزقان باید همواره به فکر افتخارآفرینی در سطح جهان باشد و نام ایران عزیزمان را در همه عرصه‌های بین‌المللی پرآوازه سازد.
  وی با بیان اینکه نام ورزقان با فوتسال مس سونگون گره خورده است افزود: با افتخارآفرینی های این تیم در آسیا و ایران در حال حاضر برنامه همه مدیران ارشد مس و مسئولان استانی و شهرستان حمایت از باشگاه مس سونگون است.
  وی با بیان اینکه ارتقای سطح فوتسال سونگون از همه جهات در دستور کار شرکت مس است گفت: با تلاش شما و حمایت مسئولان انشالله در آینده نزدیکی شاهد توسعه های ماندگاری در باشگاه مس سونگون خواهید بود.
  وی در پایان حمایت همه جانبه خود از بازیکنان و کادرفنی مس سونگون را اعلام نموده و گفت: قهرمانی شما خواسته مردم منطقه است و امیدوارم که پیروزی شما را در فینال مشاهده کنیم و قهرمانی شما موجب شادی دل مردم شود.

  🔸️تیم های صنعت مس به یک برند فرهنگی و ورزشی در سطح کشور تبدیل شده اند

  در ادمه این بازدید، حیدر ضیغمی با تشکر از حضور نماینده مردم ورزقان و خاروانا در تمرین تیم فوتسال سونگون و ابلاغ پیام قدردانی و خسته نباشید دکتر اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت مس، به بازیکنان و کادر فنی تیم مس سونگون گفت: از سال گذشته و با دستور دکتر سعدمحمدی ارتقای سطح فنی و حرفه ای باشگاه ها در دستور کار قرار گرفت تا این تیم ها حضور موثر و پر رنگ تری در سطح مسابقات ملی و بین المللی داشته باشند.
  وی افزود: خوشبختانه در طول یکسال گذشته و با تلاش جمعی اکنون شاهد به ثمر نشستن این سیاست‌ها و کسب نتایج خوب از سوی باشگاه‌ها هستیم و این تیم ها مایه افتخار مردم استان و کشور شده اند.

  مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس در بخش دیگری از سخنانش حمایت خوب مسئولین شهرستان از باشگاه مس سونگون را نشانی از توجه ویژه به ورزش و اهمیت ورزش قهرمانی در نشاط جامعه دانست و اظهار داشت: باشگاه مس سونگون ورزقان جزو افتخارات صنعت مس است و تلاش بازیکنان و کادرفنی و مدیران باشگاه در مسیر کسب سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر فوتسال برای مدیران پوشیده نیست.
  مشاور مدیرعامل شرکت مس در پایان با آرزوی موفقیت برای تیم مس سونگون در فینال لیگ برتر فوتسال گفت: بدون شک هم اکنون تیم های ورزشی صنعت مس به یک برند فرهنگی و ورزشی در سطح کشور تبدیل شده اند و موفقیت آنان باعث انگیزه و شادی در میان مردم استان آذربایجان شرقی و کرمان می شود.
  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  بر اساس این گزارش، در جریان این بازدید مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان ضمن خیر مقدم به دکتر دهقانی و حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت مس با ارایه گزارشی روند آماده سازی تیم برای فینال لیگ برتر را تشریح کردند و گزارش مختصری نیز از فعالیت های باشگاه در شهرستان به سمع حاضران رساند.
  گفتنی است، تیم مس سونگون ورزقان که سی ام خرداد در سالن پیروزی اصفهان و ششم تیر در سالن پورشریفی تبریز فینال لیگ برتر فوتسال کشور را برگزار خواهد کرد، از دهم خرداد تمرینات خود را برای حضور مقتدر در فینال آغاز کرده اند و به حداکثر آمادگی برای این دیدار نزدیک شده اند. دیدار فینال لیگ برتر فوتسال بدون حضور تماشاگران و با رعایت پروتکل های بهداشتی مدنظر ستادملی کرونا برگزار خواهد شد.

  ۰
  روابط عمومی باشگاه

  مطالب مرتبط با موضوع اخبار باشگاه  , اخبار فرهنگی ورزقان  , لیگ برتر فوتسال  , مدیرعامل باشگاه  , ورزش ورزقان  , ورزقان

  متن این پیام به شرح زیر است: «بسم الله الرحمن الرحیم باعث خشنودی جامعه ورزش استان است که تیم فوتسال مس سونگون در این عرصه از پتانسیل خوب و قوی برخوردار است و بازیکنان آن تیم با ...
  استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون در مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور را تبریک گفت. متن پیام محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:   قهرمانی جوانان غیور و ورزشکار تیم فوتسال مس سونگون ...
  ‍ ‍ 💠فرماندار شهرستان ورزقان با صدور پیامی قهرمانی تیم فوتسال باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان را تبریک گفت 🔹متن پیام بدین شرح است؛ 🔸قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان برای سومین سال پیاپی در رقابت‌های ...
  حاج جواد ششگلانی رئیس و علی خاکی زاد دبیر هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی با انتشار پیامی، قهرمانی تیم فوتسال لیگ برتر مس سونگون ورزقان را به مدیر عامل باشگاه آقای مهندس حامد نجفی تبریک ...

  مطالب مرتبط با این برچسب