پیام نوروزی مدیرعامل باشپاه مس سونگون ورزقان

چاپ

حامد نجفی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس ورزقان طی پیامی عید باستانی نوروز را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر لیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن عید نوروز و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد به تمام ایرانیان بویژه اهالی محترم شهرستان ورزقان، فعالین حوزه ورزش فوتسال بالاخص هواداران، کادرفنی و بازیکنان و همه همکارانمان در باشگاه مس ورزقان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال و سبحان سالی سرشار از برکت و معنویت، سلامتی و موفقیت، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی و عاقبت ‌‌بخیری در پرتوالطاف بیکران خداوندی برای همه عزیزان مسئلت می‌نمایم.

شیوع بیماری کرونا در جهان و کشور عزیزمان ایران در اسفند ماه، سال جدیدمان را با چالشی جدید همراه کرده است و ضرورت رعایت دستورات وزارت محترم بهداشت و درمان کشور را بر همه ما واجب نموده است. بدیهی است که حفظ سلامتی ایرانیان خواسته قلبی هر وطن پرستی است که برای آن راهی بجز در خانه ماندن و قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس نداریم. همه با هم با ماندن در خانه و رعایت اصول بهداشتی به جنگ کرونا می رویم و با مدد حضرت باری تعالی و ائمه اطهار سلام الله علیها بر کرونا پیروز خواهیم شد و مراسم دید و بازدید سنتی عید باستانی نوروز را انشالله در پساکرونا به همراه جشن ملی پیروزی در این بحران برگزار خواهیم کرد.

امیدوارم که بهار امسال روزنه‌ای به سوی آینده روشن و شکوفا برای همه تلاشگران میهن اسلامی ایران در همه حوزه ها باشد و در راستای دستورات حضرت امام خامنه ای روحی فداه، دست در دست هم بتوانیم مجددا رونق را در همه ابعاد به میهن عزیزمان بازگردانیم و با تمام توان قدرت ایران بزرگمان را بار دیگر به رخ جهانیان بکشیم.

باشگاه مس ورزقان نیز به همت تمامی کارکنان، مدیران، مربیان، بازیکنان و هواداران خود در سال ۹۹ با تکرار قهرمانی به افتخارآفرینی‌ مجدد در میادین و بازپس گرفتن جام باشگاه های آسیا از ژاپن خواهد اندیشید تا باشد رضای حضرت ولی عصر (عج)، رهبر فرزانه انقلاب، مدیران صنایع مس ایران، کارگران زحمت کش صنعت مس، مردم شریف شهرستان ورزقان، آذربایجان و ایران اسلامی حاصل آید.
انشالله

۰