تیم های ملی ایران، ژاپن، بلاروس و اوکراین در ضیافت شام قهرمان جام باشگاه های آسیا…

چاپ

عصر دیروز ، باشگاه مس ورزقان میزبان ضیافت شام تورنمنت فوتسال تبریز ۲۰۱۸ بود.

در این ضیافت تیم های ملی ایران، ژاپن، بلاروس و اوکراین به همراه تیم مس ورزقان، مسئولین استانی و شهرستان ورزقان و مدیران مجتمع مس آذربایجان حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم حامد نجفی، مدیرعامل باشگاه مس ورزقان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان گفت: باشگاه مس ورزقان به عنوان یکی از باشگاه های سطح بالای جهانی در حال حرکتی مستمر به سوی حرفه ای گری در این رشته محبوب فوتسال است و شرکت ملی صنایع مس ایران با حمایتی که از این رشته در شهرستان ورزقان نموده ، ترقی فوتسال ایران را در سطحی فراتر از آسیا موجب شده است. مس ورزقان افتخار قهرمانی لیگ برتر ایران و جام باشگاه های آسیا را کسب نموده است و چشم انداز این باشگاه قرار گرفتن در سطح بالای فوتسال در جهان می باشد.

در ادامه عباس ترابیان، مسئول کمیته فنی تیم های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساجلی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران نیز در سخنانی ضمن تشکر از میزبانی خوب تبریز از ترنمنت حاضر، از عملکرد خوب باشگاه مس ورزقان در مسیر پیشرفت فوتسال استان و کشور تقدیر نمود.

وی از برگزاری ترنمنت چهارجانبه ایران ، ژاپن، بلاروس و اوکراین به صورت مستمر خبر داد و گفت : دبیرخانه این ترنمنت چهارجانبه در ایران است و سال آینده میزبانی این تورنمنت در یکی از سه کشور دیگر خواهد بود.

در این ضیافت مدیر مجتمع مس آذربایجان، مدیرکل ورزش و جوانان استان، مسئولان هیات فوتبال استان، فرماندار ورزقان و مدیران باشگاه های ورزشی استان نیز حضور داشتند.

۰