محمدرضا کافی در مصاحبه با خبرگزاری فارس دلایل کناره گیری اش از باشگاه مس کرمان را توضیح داد

چاپ

مسئولان شرکت ملی صنایع مس ایران پس از  قهرمانی تیم فوتسال مس در لیگ برتر سال گذشته تصمیم گرفتند که محمدضا کافی را به عنوان مدیرعامل باشگاه مس کرمان معرفی کنند.

بعد از انتخاب کافی به عنوان مدیرعامل مس کرمان، با توجه به اینکه باشگاه مس سونگون ورزقان قهرمان لیگ برتر شده بود و این تیم به عنوان نماینده فوتسال ایران در جام باشگاه‌های آسیا شرکت خواهد کرد از همین رو مسئولان صنایع مس ایران تصمیم گرفتند که وی علاوه بر اینکه مدیرعامل باشگاه مس کرمان است به عنوان سرپرست باشگاه مس سونگون کار خود را ادامه دهد.

محمدرضا کافی در مصاحبه با خبرگزاری فارس در مورد بازگشت مجددش به باشگاه مس سونگون ورزقان گفت: بعد از انتخابم به عنوان مدیرعامل مس کرمان و همچنین سرپرستی مس سونگون همچنان فعالیت‌های خود را در دو باشگاه ادامه دادم.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون گفت: با توجه به منع قانونی که یک نفر نمی‌تواند دو شغل مدیریتی داشته باشد و بحث سرپرستی در یک‌ مجموعه هم نباید بیش از ۶ ماه باشد از همین رو مسئولان شرکت صنایع ملی مس ایران تصمیم گرفتند با توجه به اینکه باشگاه مس نماینده فوتسال ایران در جام باشگاه‌های آسیا می‌باشد و همچنین نتایج کسب شده در زمان مدیریت اینجانب در باشگاه مس، مقرر گردید که در همان باشگاه (مس سونگون ورزقان) کار خود را به عنوان مدیرعامل ادامه دهم و هیچ بحث استعفا و یا برکناری از مس کرمان در کار نبوده است.

کافی همچنین درمورد وضعیت مدیریتی باشگاه مس کرمان گفت: در حال حاضر قرار شده که علی قرائی رئیس هیات فوتبال استان کرمان به عنوان سرپرست باشگاه مس کرمان کار خود را در این باشگاه شروع کند تا انشاءالله مسئولان ملی مس مدیرعامل جدید را معرفی کنند.

۰