مس سونگون ورزقان، آذرخش بندرعباس را در هم شکست

چاپ

در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور، مس سونگون ورزقان میزبان تیم آذرخش بندر عباس بود که این دیدار در نهایت با نتیجه ۷ بر ۲ به نفع نارنجی پوشان مس سونگون به پایان رسید.

این دیدار که قرار بود ساعت ۱۶ در سالن پورشریفی برگزار شود، به دلیل عدم حضور به موقع تیم آذرخش بندرعباس با ۴۵ دقیقه تاخیر آغاز شد.

تنها دو ساعت مانده به آغاز مسابقه، تیم آذرخش از باشگاه مس سونگون ورزقان تقاضای تعویق در بازی را نمود که باشگاه مس سونگون ورزقان با توجه به اینکه امکان حذف تیم آذرخش از لیگ برتر به دلیل حضور نیافتن به موقع در بازی ممکن بود، با وجود بروز مشکلات بسیار و نیز ناراحتی تماشاگران حاضر در سالن این موضوع را پذیرفت و بار دیگر بر اولویت دادن اخلاق در ورزش صحه گذاشت.

تیم آذرخش بندرعباس با ۶ بازیکن و سرمربی خود به تبریز آمده بودند که این موضوع خود یکی از صحنه های عجیب این دیدار بود.

باشگاه مس سونگون ورزقان در آغاز این دیدار، یاد و خاطره شهید مدافع حرم، سردار حاج ذاکر حیدری را در سالگرد شهادت آن شهید بزرگ ، گرامی داشت.

نیمه اول این دیدار با نتیجه دو بر دو مساوی به پایان رسید و گل های مس را در نیمه اول بازی دیگو منزس و مرتضی عزتی و گل های آذرخش را میثم خیام و میثم برمشوری به ثمر رساندند.

نیمه دوم بازی با غالبیت تیم مس سونگون ورزقان آغاز شد و مسی ها توانستند در این نیمه پنج گل دیگر را نیز به ثمر برسانند. فرهاد فخیم هتریک کرد و علیرضا عسگری و محمد پیکان وند دیگر گل زنان مس بودند.

مس سونگون ورزقان با توجه به باخت تاسیسات دریایی مقابل حفاری اهواز با ۳۸ امتیاز و فاصله ۴ امتیاز در صدر جدول لیگ برتر فوتسال باقی ماند و همچنان بیشترین شانس قهرمانی این فصل لیگ برتر فوتسال به حساب می آید.

در نیمه دیدار محمدرضا کافی، مدیرعامل باشگاه مس سونگون و سعید مظفری زاده مدرس بین المللی داوری فوتبال و حبیب چرندابی، پیشکسوت رسانه ایران و آذربایجان، با اهدای جوایز ویژه به هواداران به قید قرعه از حضور هواداران و تماشاگران حاضر در سالن تقدیر کردند.

مس سونگون ورزقان روز سه شنبه هفته آینده میهمان شهرداری ساوه خواهد بود.