• آخرین مطلب با عنوان ، مدیر عامل باشگاه مس سونگون: هدف بعدی ما قهرمانی آسیاست در 1 ماه قبل در وب سایت رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان منتشر شده است .
 • دوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  »   اخبار باشگاه, ورزش ورزقان  »   اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری ایران در ورزقان به پایان رسید
  200 views
  12 مرداد 1396 , ساعت 20:35

  میزبانی شایسته مس سونگون ورزقان از ملی پوشان وزنه برداری ایران:

  اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری ایران در ورزقان به پایان رسید

  تیم ملی وزنه برداری ایران اردوی سطح ارتفاع ورزقان را به مدت چهار هفته به منظور آماده سازی هرچه بهتر برای بازی های داخل سالن آسیا و مسابقات قهرماني جهان، به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون در شهرستان ورزقان از 16 تیر ماه در سالن ورزشی اختصاصی مس سونگون در شهرک مس ورزقان برگزار کرد.

  این اردو که با حضور تمامی ملی پوشان وزنه برداری ایران در مدت یکماه برگزار شد، با رکوردگیری وزنه برداران ایران به پایان رسید.

  مجید عسگری، جابر بهروزی، رضا زارعی، مرتضی بیگلری، مسعود چترائی، علی مکوندی، صالح چراغی، علی میری، سهراب مرادی، سید ایوب موسوی، محمد زارعی، محمدرضا براری، کیا قدمی، علیرضا سلیمانی، ميلاد رهبري نژاد، علی هاشمی، بهداد سلیمی، همایون تیموری، محسن دادرس و رامین ربیعی ملی پوشان حاضر در این اردو بودند.

  در مراسم اختتامیه این اردو و رکوردگیری ملی پوشان، علی مرادی، رییس فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران و جهان پهلوان محمد نصیری و سردار نظمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان، جمعی از مسئولان شهرستان، جلیل جهانپور کوزه کنانی رئیس و مسعود نوری دبیر هیئت وزنه برداری استان و مدیران ارشد شرکت مس آذربایجان نیز حضور داشتند.

  سهراب مرادی در این رکوردگیری اوج آمادگی خود را به نمایش گذشت و با مهار وزنه های 190 و 230 در یکضرب و دو ضرب نشان داد که شانس اول قهرمانی در وزن 94 کیلوگرم می باشد.

  بهداد سلیمی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و با 200 و 225 کیلوگرم به کارش در یکضرب و دو ضرب خاتمه داد!

  در این مراسم رییس فدراسیون وزنه برداری ایران به رسم قدردانی از زحمات مسئولان و مدیران مس سونگون ورزقان، لوح یادبود به ایشان اهدا نمود و  متقابلاً محمدرضا کافی، مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان نیز، تندیس مسی به ایشان هدیه نمود.

  محمدرضا کافی در خلال این مراسم ابراز امیدواری نمود که اثرات این اردو در نتایج تیم ملی وزنه برداری ایران و نیز ایجاد انگیزه مضاعف در جوانان و نوجوانان ورزقانی برای گرایش به این ورزش ارزشمند، متبلور گردد.

  در پایان مراسم، با توجه به تقارن میلاد 73 سالگی جهان پهلوان محمد نصیری، اسطوره وزنه برداری ایران و جهان، جشن تولد صمیمی برای ایران برگزار گردید که با استقبال کادرفنی و وزنه برداران مواجه شد و لحظات مفرحی را برای ورزشکاران این رشته ی سنگین رقم زد و بدین ترتیب اردوی یک ماهه وزنه برداری ایران در شهرک مس ورزقان به پایان رسید.

  0
  روابط عمومی باشگاه

  مطالب مرتبط با موضوع اخبار باشگاه  , ورزش ورزقان

  محمدرضا کافی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال،‌ اظهار کرد: هر مجموعه‌ای که هدفش قهرمانی باشد،‌ برای آن برنامه‌ریزی می‌کند. ما نیز از پارسال شروع به برنامه‌ریزی کردیم ...
  مدیر محترم باشگاه مس سونگون جناب آقای مهندس کافی با اهدای سلام کسب مقام قهرمانی لیگ برتر فوتسال کشور توسط تیم فوتسال مس سونگون ورزقان که در پی شهامت و غیرت بی‌بدیل جوانان و بازیکنان آن تیم؛ همچنین ...
  در سال‌هایی که بحث ساخت‌وساز اماکن ورزشی، چه برای انجام مسابقات حرفه‌ای و بین‌المللی و چه برای ورزش همگانی، با یک افت محسوس در کشور مواجه شده و در پی آن، تندرستی روحی و جسمی ...
  در پی درگذشت دکتر «رضا نیازمند» چهره ماندگار صنعت کشور و نخستین مدیرعامل شرکت مس، مهندس «احمد مرادعلیزاده» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در یادداشتی یاد او را گرامی داشت؛ یادداشتی که با دعوت ...

  مطالب مرتبط با این برچسب