• آخرین مطلب با عنوان ، طوفان مس ورزقان پارسیان شهرقدس را در تبریز شوکه کرد… در 9 ماه قبل در وب سایت رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان منتشر شده است .
 • »   اخبار باشگاه, ورزش ورزقان  »   اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری ایران در ورزقان به پایان رسید
  ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۳۵

  میزبانی شایسته مس سونگون ورزقان از ملی پوشان وزنه برداری ایران:

  اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری ایران در ورزقان به پایان رسید

  تیم ملی وزنه برداری ایران اردوی سطح ارتفاع ورزقان را به مدت چهار هفته به منظور آماده سازی هرچه بهتر برای بازی های داخل سالن آسیا و مسابقات قهرمانی جهان، به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون در شهرستان ورزقان از ۱۶ تیر ماه در سالن ورزشی اختصاصی مس سونگون در شهرک مس ورزقان برگزار کرد.

  این اردو که با حضور تمامی ملی پوشان وزنه برداری ایران در مدت یکماه برگزار شد، با رکوردگیری وزنه برداران ایران به پایان رسید.

  مجید عسگری، جابر بهروزی، رضا زارعی، مرتضی بیگلری، مسعود چترائی، علی مکوندی، صالح چراغی، علی میری، سهراب مرادی، سید ایوب موسوی، محمد زارعی، محمدرضا براری، کیا قدمی، علیرضا سلیمانی، میلاد رهبری نژاد، علی هاشمی، بهداد سلیمی، همایون تیموری، محسن دادرس و رامین ربیعی ملی پوشان حاضر در این اردو بودند.

  در مراسم اختتامیه این اردو و رکوردگیری ملی پوشان، علی مرادی، رییس فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران و جهان پهلوان محمد نصیری و سردار نظمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان، جمعی از مسئولان شهرستان، جلیل جهانپور کوزه کنانی رئیس و مسعود نوری دبیر هیئت وزنه برداری استان و مدیران ارشد شرکت مس آذربایجان نیز حضور داشتند.

  سهراب مرادی در این رکوردگیری اوج آمادگی خود را به نمایش گذشت و با مهار وزنه های ۱۹۰ و ۲۳۰ در یکضرب و دو ضرب نشان داد که شانس اول قهرمانی در وزن ۹۴ کیلوگرم می باشد.

  بهداد سلیمی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و با ۲۰۰ و ۲۲۵ کیلوگرم به کارش در یکضرب و دو ضرب خاتمه داد!

  در این مراسم رییس فدراسیون وزنه برداری ایران به رسم قدردانی از زحمات مسئولان و مدیران مس سونگون ورزقان، لوح یادبود به ایشان اهدا نمود و  متقابلاً محمدرضا کافی، مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان نیز، تندیس مسی به ایشان هدیه نمود.

  محمدرضا کافی در خلال این مراسم ابراز امیدواری نمود که اثرات این اردو در نتایج تیم ملی وزنه برداری ایران و نیز ایجاد انگیزه مضاعف در جوانان و نوجوانان ورزقانی برای گرایش به این ورزش ارزشمند، متبلور گردد.

  در پایان مراسم، با توجه به تقارن میلاد ۷۳ سالگی جهان پهلوان محمد نصیری، اسطوره وزنه برداری ایران و جهان، جشن تولد صمیمی برای ایران برگزار گردید که با استقبال کادرفنی و وزنه برداران مواجه شد و لحظات مفرحی را برای ورزشکاران این رشته ی سنگین رقم زد و بدین ترتیب اردوی یک ماهه وزنه برداری ایران در شهرک مس ورزقان به پایان رسید.

  ۰
  روابط عمومی باشگاه

  مطالب مرتبط با موضوع اخبار باشگاه  , ورزش ورزقان

  عصر دیروز ، باشگاه مس ورزقان میزبان ضیافت شام تورنمنت فوتسال تبریز 2018 بود. در این ضیافت تیم های ملی ایران، ژاپن، بلاروس و اوکراین به همراه تیم مس ورزقان، مسئولین استانی و شهرستان ورزقان و ...
  حجت الاسلام والمسلمین دکتر توحیدی، مشاور فرهنگ و ورزش مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران طی پیامی از همکاری موثر و بی بدیل آقای عباس ترابیان تقدیر نمود. متن پیام به این شرح است: بسم تعالی جناب آقای ...
  دکتر سامبرانی در خصوص تصمیمات اخیر هیات مدیره باشگاه در خصوص تغییرات مطرح شده در تیم مس ورزقان گفت: صبح امروز، جلسه هیات مدیره باشگاه مس ورزقان با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر توحیدی، مشاور مدیرعامل ...
  «محمدرضا بنی‌اسدی‌راد» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در مسابقات قهرمانی آسیا پیامی را منتشر کرد. در این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم کسب مقام قهرمانی تیم فوتسال ...

  مطالب مرتبط با این برچسب