• آخرین مطلب با عنوان ، پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون در 1 هفته قبل در وب سایت رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان منتشر شده است .
 • »   لیگ برتر فوتسال, مدیرعامل باشگاه, مصاحبه  »   بيانيه رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان در حمايت از تيمداری دبيری و البته ذكر چند نكته مهم
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۳۵

  بیانیه رسمی باشگاه مس سونگون:

  بیانیه رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان در حمایت از تیمداری دبیری و البته ذکر چند نکته مهم

  به گزارش روابط عمومی باشگاه مس سونگون ورزقان؛ این باشگاه ضمن حمایت از تیمداری باشگاه دبیری در لیگ برتر فوتسال؛ با توجه به صبحت هایی مطرح شده درباره انتقال بازیکنان بین دو تیم ، نکاتی را جهت تنویر افکار عمومی منتشر کرد.

  به نام خدا
  باشگاه مس سونگون ورزقان قبل از هرچیز، اتفاق مبارک بازگشت تیم دبیری تبریز به مسابقات لیگ برتر را به هواداران و جامعه ورزش تبریز تبریک می گوید و ما بر این اعتقادیم که چون چند فصل گذشته همچنان دو تیم آذربایجانی در رقابتی مردانه و همراه با برادری در جهت اعتلای ورزش و بخصوص فوتسال آذربایجان گام هایی بلند و استوار بر خواهند داشت.
  در ادامه اما پیرو مصاحبه دوست و همکار عزیزمان جناب آقای افشین دبیری مدیر محترم باشگاه دبیری تبریز درباره سه بازیکنی که در فصل نقل و انتقالات ، از این باشگاه به مس سونگون پیوستند، نکاتی چند را به عرض می رسانیم.
  نخست اینکه بعد از اخبار ناگوار درباره انحلال تیم دبیری، پس از دیدار دوستانه ایشان با مدیریت باشگاه مس سونگون و تاکید ایشان بر عدم تیمداری و ضرورت اتحاد میان دو باشگاه، این سه بازیکن با جدایی از دبیری و اخذ رضایتنامه رسمی به مس پیوستند.
  در ادامه اینکه درحدود سه هفته از حضور این بازیکنان در تمرینات آماده سازی مس می گذرد و بخشی از استراتژی باشگاه بر اساس جذب این بازیکنان پایه ریزی شده و اعلام ناگهانی باشگاه دبیری برای تیمداری مجدد ضربه فنی بزرگی به باشگاه ما محسوب می شود.
  در پایان باید اشاره داشت در مسئله قرارداد میان باشگاه و بازیکنان که تعهدی دو سویه است، غیر از حقی که در این زمینه به باشگاه مربوط می شود ، نظر کادرفنی و بازیکنان ذی نفع هم باید در نظر گرفته شود.
  باشگاه مس سونگون ورزقان با توجه به جمیع جهات اشاره شده و با توجه به اینکه یکی از اهداف اساسی خود را اعتلای ورزش آذربایجان می داند در آینده نزدیک و پس از مشورت با بازیکنان مورد نظر ، کادرفنی و هیات مدیره محترم باشگاه ؛ نظر نهایی خود را در این زمینه اعلام می کند.
  لذا از دوستان بزرگوارمان در باشگاه دبیری تبریز هم تقاضا داریم با سعه صدر در این زمینه و دقت نظر بیشتر در فرمایشات شان، دو باشگاه را در اتخاذ بهترین تصمیم برای اعتلای فوتسال آذربایجان پس از تصمیم ستودنی باشگاه دبیری برای تیمداری مجدد، یاری نمایند.

  با سپاس

  باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان

  روابط عمومی باشگاه

  مطالب مرتبط با موضوع لیگ برتر فوتسال  , مدیرعامل باشگاه  , مصاحبه

  محمدرضا سنگ‌سفیدی درخصوص قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا با پیروزی ۴ بر ۲ مقابل تای‌سون‌نام ویتنام اظهار داشت: فینال شرایط خاصی دارد و تیم‌هایی که به این مرحله رسیده‌اند، ...
  مس سونگون ورزقان، نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا از ساعت ۱۲:۳۰ امروز(جمعه) در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی مسابقات به مصاف نفت الوسط عراق رفت و در پایان با برتری سه بر دو، ...
  محمدرضا کافی بعد از پیروزی سه بر یک تیم فوتسال مس سونگون در مقابل بانک بیروت در رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های آسیا و صعود به مرحله بعد این رقابت‌ها گفت: خدا را شکر ...
  تیم فوتسال مس سونگون ورزقان ایران با پیروزی ۳ بر یک مقابل بانک بیروت لبنان، با صدرنشینی در گروه D مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا به استقبال مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌ها رفت. نماینده لبنان هم در ...

  مطالب مرتبط با این برچسب