• آخرین مطلب با عنوان ، مس سونگون ورزقان در هفته اول لیگ به مصاف جایگزین تاسیسات خواهد رفت در 1 هفته قبل در وب سایت رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان منتشر شده است .
 • یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
  »   لیگ برتر فوتسال, مدیرعامل باشگاه, مصاحبه  »   بيانيه رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان در حمايت از تيمداری دبيری و البته ذكر چند نكته مهم
  480 views
  19 خرداد 1396 , ساعت 12:35

  بیانیه رسمی باشگاه مس سونگون:

  بيانيه رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان در حمايت از تيمداری دبيری و البته ذكر چند نكته مهم

  به گزارش روابط عمومی باشگاه مس سونگون ورزقان؛ اين باشگاه ضمن حمايت از تيمداری باشگاه دبيری در ليگ برتر فوتسال؛ با توجه به صبحت هايی مطرح شده درباره انتقال بازيكنان بين دو تيم ، نكاتی را جهت تنوير افكار عمومی منتشر كرد.

  به نام خدا
  باشگاه مس سونگون ورزقان قبل از هرچيز، اتفاق مبارك بازگشت تيم دبيری تبريز به مسابقات ليگ برتر را به هواداران و جامعه ورزش تبريز تبريك می گويد و ما بر اين اعتقاديم كه چون چند فصل گذشته همچنان دو تيم آذربايجانی در رقابتی مردانه و همراه با برادری در جهت اعتلای ورزش و بخصوص فوتسال آذربايجان گام هایی بلند و استوار بر خواهند داشت.
  در ادامه اما پيرو مصاحبه دوست و همكار عزيزمان جناب آقای افشين دبيری مدير محترم باشگاه دبيری تبريز درباره سه بازیکنی كه در فصل نقل و انتقالات ، از اين باشگاه به مس سونگون پيوستند، نكاتی چند را به عرض می رسانيم.
  نخست اينكه بعد از اخبار ناگوار درباره انحلال تيم دبيری، پس از ديدار دوستانه ایشان با مديريت باشگاه مس سونگون و تاكيد ايشان بر عدم تيمداری و ضرورت اتحاد ميان دو باشگاه، اين سه بازيكن با جدایی از دبيری و اخذ رضايتنامه رسمی به مس پيوستند.
  در ادامه اينكه درحدود سه هفته از حضور اين بازيكنان در تمرينات آماده سازی مس می گذرد و بخشی از استراتژی باشگاه بر اساس جذب اين بازيكنان پايه ريزی شده و اعلام ناگهانی باشگاه دبيری برای تيمداری مجدد ضربه فنی بزرگی به باشگاه ما محسوب می شود.
  در پايان بايد اشاره داشت در مسئله قرارداد ميان باشگاه و بازيكنان كه تعهدی دو سويه است، غير از حقی كه در اين زمينه به باشگاه مربوط می شود ، نظر كادرفني و بازيكنان ذی نفع هم بايد در نظر گرفته شود.
  باشگاه مس سونگون ورزقان با توجه به جميع جهات اشاره شده و با توجه به اينكه یکی از اهداف اساسی خود را اعتلای ورزش آذربايجان می داند در آينده نزديك و پس از مشورت با بازيكنان مورد نظر ، كادرفنی و هيات مديره محترم باشگاه ؛ نظر نهایی خود را در اين زمينه اعلام می كند.
  لذا از دوستان بزرگوارمان در باشگاه دبيری تبريز هم تقاضا داريم با سعه صدر در اين زمينه و دقت نظر بيشتر در فرمايشات شان، دو باشگاه را در اتخاذ بهترين تصميم برای اعتلای فوتسال آذربايجان پس از تصميم ستودنی باشگاه دبيری برای تيمداری مجدد، ياری نمايند.

  با سپاس

  باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان

  1
  روابط عمومی باشگاه

  مطالب مرتبط با موضوع لیگ برتر فوتسال  , مدیرعامل باشگاه  , مصاحبه

  قرعه‌کشی لیگ برتر فصل ۹۷ فوتسال ایران با حضور علی کفاشیان،‌ عباس ترابیان ، سلیمانی و نماینده باشگاه‌ها امروز برگزار شد. هفته اول این رقابت‌ها با مصاف نماینده سازمان لیگ که جایگزین تاسیسات شده با مس ...
  محمدرضا کافی عضو هیات مدیره و سرپرست باشگاه مس سونگون ورزقان می گوید بعد از دیدار با عباس ترابیان و مذاکرات انجام گرفته با کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال جهموری اسلامی ایران ، دیگر خطری نماینده ...
  مدیرعامل باشگاه مس سونگون پس از برگزاری مراسم قهرمانی این تیم، درباره آن گفت: «با توجه به این‌که در مراسم روز گذشته تعدد مقام‌های رسمی کشور را داشتیم و برنامه به صورت زنده از شبکه ...
  سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال کشورمان در حاشیه جشن قهرمانی تیم فوتسال مس در لیگ برتر، از برگزاری بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در تبریز با همکاری شرکت مس خبر داد. علی کفاشیان در این‌باره گفت: «از ...

  مطالب مرتبط با این برچسب