• آخرین مطلب با عنوان ، پیگیر برگزاری بازی‌های مس در ورزقان هستیم در 2 روز قبل در وب سایت رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان منتشر شده است .
 • جمعه, ۳۰ تیر ۱۳۹۶
  »   لیگ برتر فوتسال, مدیرعامل باشگاه, مصاحبه  »   بيانيه رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان در حمايت از تيمداری دبيری و البته ذكر چند نكته مهم
  224 views
  19 خرداد 1396 , ساعت 12:35

  بیانیه رسمی باشگاه مس سونگون:

  بيانيه رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان در حمايت از تيمداری دبيری و البته ذكر چند نكته مهم

  به گزارش روابط عمومی باشگاه مس سونگون ورزقان؛ اين باشگاه ضمن حمايت از تيمداری باشگاه دبيری در ليگ برتر فوتسال؛ با توجه به صبحت هايی مطرح شده درباره انتقال بازيكنان بين دو تيم ، نكاتی را جهت تنوير افكار عمومی منتشر كرد.

  به نام خدا
  باشگاه مس سونگون ورزقان قبل از هرچيز، اتفاق مبارك بازگشت تيم دبيری تبريز به مسابقات ليگ برتر را به هواداران و جامعه ورزش تبريز تبريك می گويد و ما بر اين اعتقاديم كه چون چند فصل گذشته همچنان دو تيم آذربايجانی در رقابتی مردانه و همراه با برادری در جهت اعتلای ورزش و بخصوص فوتسال آذربايجان گام هایی بلند و استوار بر خواهند داشت.
  در ادامه اما پيرو مصاحبه دوست و همكار عزيزمان جناب آقای افشين دبيری مدير محترم باشگاه دبيری تبريز درباره سه بازیکنی كه در فصل نقل و انتقالات ، از اين باشگاه به مس سونگون پيوستند، نكاتی چند را به عرض می رسانيم.
  نخست اينكه بعد از اخبار ناگوار درباره انحلال تيم دبيری، پس از ديدار دوستانه ایشان با مديريت باشگاه مس سونگون و تاكيد ايشان بر عدم تيمداری و ضرورت اتحاد ميان دو باشگاه، اين سه بازيكن با جدایی از دبيری و اخذ رضايتنامه رسمی به مس پيوستند.
  در ادامه اينكه درحدود سه هفته از حضور اين بازيكنان در تمرينات آماده سازی مس می گذرد و بخشی از استراتژی باشگاه بر اساس جذب اين بازيكنان پايه ريزی شده و اعلام ناگهانی باشگاه دبيری برای تيمداری مجدد ضربه فنی بزرگی به باشگاه ما محسوب می شود.
  در پايان بايد اشاره داشت در مسئله قرارداد ميان باشگاه و بازيكنان كه تعهدی دو سويه است، غير از حقی كه در اين زمينه به باشگاه مربوط می شود ، نظر كادرفني و بازيكنان ذی نفع هم بايد در نظر گرفته شود.
  باشگاه مس سونگون ورزقان با توجه به جميع جهات اشاره شده و با توجه به اينكه یکی از اهداف اساسی خود را اعتلای ورزش آذربايجان می داند در آينده نزديك و پس از مشورت با بازيكنان مورد نظر ، كادرفنی و هيات مديره محترم باشگاه ؛ نظر نهایی خود را در اين زمينه اعلام می كند.
  لذا از دوستان بزرگوارمان در باشگاه دبيری تبريز هم تقاضا داريم با سعه صدر در اين زمينه و دقت نظر بيشتر در فرمايشات شان، دو باشگاه را در اتخاذ بهترين تصميم برای اعتلای فوتسال آذربايجان پس از تصميم ستودنی باشگاه دبيری برای تيمداری مجدد، ياری نمايند.

  با سپاس

  باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان

  1
  روابط عمومی باشگاه

  مطالب مرتبط با موضوع لیگ برتر فوتسال  , مدیرعامل باشگاه  , مصاحبه

  مدیرعامل باشگاه مس سونگون گفت: «از سال گذشته پیگیر برگزاری بازی‌های مس در ورزقان بوده‌ایم و در صورتی‌که شرایط مهیا شود از نیم‌فصل دوم این بازی‌ها در ورزقان انجام خواهد شد.» پیگیر برگزاری بازی‌های مس در ...
  در هفته سوم لیگ برتر فوتسال کشور تیم مس‌سونگون ورزقان در سالن شهید پورشریفی تبریز میزبان تیم شهرداری ساوه بود که این بازی در پایان با نتیجه 4 بر 2 به سود مس به ...
  جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی هدف از سفر علی کفاشیان نائب رئیس اول فدراسیون جمهوری اسلامی ایران و سرپرست سازمان لیگ فوتسال اظهار داشت: فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را جهت ...
  «می‌خواهیم در فرهنگ ورزش اثرگذار باشیم و هیجانات لحظه‌ای هدف‌مان نیست»؛ مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در نشست مشترک با نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال ایران، از مسئولیت اجتماعی و نگاه و رویکرد شرکت مس در عرصه ...

  مطالب مرتبط با این برچسب

 •    دیدار هفته اول لیگ برتر 96:
  مس سونگون ورزقان 2 – 1 تاسیسات دریایی تهران
   

 • آخرین اخبار باشگاه مس سونگون ورزقان

 • آخرین مصاحبه ها ...