• آخرین مطلب با عنوان ، دعوت مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس به حضور در مجلس ترحیم زنده‌یاد دکتر «رضا نیازمند» در 1 روز قبل در وب سایت رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان منتشر شده است .
 • چهارشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۶
  »   اخبار باشگاه, اخبار فرهنگی ورزقان, مدیرعامل باشگاه, ورزش ورزقان  »   آغاز مسابقات قهرمانی وزنه برداری پیشکسوتان ایران به میزبانی مس سونگون ورزقان…
  169 views
  3 خرداد 1396 , ساعت 22:20

  افتتاح مسابقات ورزنه برداری قهرمانی پیشکسوتان کشور:

  آغاز مسابقات قهرمانی وزنه برداری پیشکسوتان ایران به میزبانی مس سونگون ورزقان…

  مسابقات وزنه برداری قهرمانی پیشکسوتان کشور، گرامیداشت آزادسازی خرمشهر و پاسداشت سردار شهید مدافع حرم، حاج ذاکر حیدری و نکوداشت اسطوره وزنه برداری، جهان پهلوان محمد نصیری به میزبانی باشگاه مس سونگون در سالن شهرک مس ورزقان، از ساعت 17 دیروز آغاز شد.

  این مسابقات با استانداردهای بین المللی وزنه برداری با حضور 145 وزنه بردار و در قالب 19 تیم از استان های کشور برگزار می شود.

  در مراسم افتتاح این مسابقات که با حضور مسئولین شهرستان و میران ارشد شرکت مس آذربایجان برگزار شد، مهندس کافی، مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان، ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان، توجه ویژه به پیشکسوتان و بزرگان ورزش را به عنوان یکی از مهمترین وظایف همه فعالین در عرصه ورزش کشور خواند و گفت: ایجاد الگویی مناسب برای جوانان در ورزش قهرمانی، بدون حضور مستمر پیشکسوتان ورزش ممکن نیست.

  وی ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: شهدای مدافع حرم حقی بزرگ بر گردن همه ما دارند و سردار شهید مدافع حرم حاج ذاکر حیدری اسوه رشادت و بزرگمردی برای همه مردم منطقه است و افتخار این مسابقات مزین شدن به نام این شهید بزرگوار است.

  کافی در پایان سخنان خود از مهندس مرادعلیزاده، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، مهندس حاج آقازاده، مدیرعامل مس آذربایجان و مهندس دلاوری، دبیر اجرایی کمیته فرهنگ و ورزش صنعت مس و همه مدیران ارشد شرکت مس که با حمایت خود بهبرگزاری این مسابقات یاری رساندن قدردانی نمود.

  در ادامه فرماندار محترم شهرستان ورزقان به وزنه برداران پیشکسوت و میهمانان مراسم خیر مقدم گفت و از مدیران شرکت صنایع ملی مس ایران و آذربایجان به خاطر میزبانی و برگزاری این مسابقات در اورزقان تشکر کرد و تکرار برنامه هایی از این دست را در شهرستان عامل تقویت انگیزه جوانان شهرستان برای سوق به سوی ورزش دانست.

  جهان پهلوان نصیری، اسطوره وزنه برداری ایران و جهان که میهمان ویژه این مراسم بود نیز در سخنانی از میزبانی مطلوب مس سونگون ورزقان قدردانی کرد.

  در ادامه مراسم، تیم های حاضر در مسابقات از 19 استان کشور در مقابل مسئولین رژه رفتند و هدایای به رسم یادبود توسط مسئولین به ایشان اهدا شد و کمیته پیشکسوتان فدراسیون وزنه برداری ایران نیز به مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان و مسئولین حاضر در سالن نشان افتخار ورزنه برداری ایران را اهدا کرد.

  طی مراسم ویژه ای نیز از بردار شهید بزرگوار، سردار مدافع حرم، حاج ذاکر حیدری تجلیل شد و مدال افتخار به ایشان اهدا گردید.

  مسابقات به صورت رسمی آغاز شد و در سه روز رقابت ها ادامه خواهد داشت که در روز نخست مسابقات تیم استان آذربایجان شرقی مقام اول مسابقات را با شش مدال طلا کسب نمود.

   

  0
  روابط عمومی باشگاه

  مطالب مرتبط با موضوع اخبار باشگاه  , اخبار فرهنگی ورزقان  , مدیرعامل باشگاه  , ورزش ورزقان

  در پی درگذشت دکتر «رضا نیازمند» چهره ماندگار صنعت کشور و نخستین مدیرعامل شرکت مس، مهندس «احمد مرادعلیزاده» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در یادداشتی یاد او را گرامی داشت؛ یادداشتی که با دعوت ...
  شما که بهترین هواداران فوتسالی ایرانید؛ ممنون از حمایت های بی دریغ تان. سپاس از اینکه باز کنارمان بودید و با تشویق های پرشورتان یک گام دیگر ما را در مسیر رسیدن به سکوی افتخار نزدیک ...
  توحید لطفی، بازیکن تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران که با تیم‌ ‌ملی زیر ۲۰ سال قهرمان اولین دوره جام ملت‌های آسیا شد، در کنار اصغر حسن زاده و سووفاوت تایلندی به عنوان نامزد بهترین بازیکن ...

  مطالب مرتبط با این برچسب