• آخرین مطلب با عنوان ، روایت تصویری دیدار مس ورزقان و شهروند ساری در 16 ساعت قبل در وب سایت رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان منتشر شده است .
 • پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷
  »   اخبار باشگاه, ورزش ورزقان  »   باشگاه مس سونگون در ورزقان جشنواره هاپکیدو برگزار کرد …
  7 بهمن 1395 , ساعت 21:37

  باحضور بنیانگذار سبک هاپکیدو در ایران و مسئولین شهرستان ورزقان:

  باشگاه مس سونگون در ورزقان جشنواره هاپکیدو برگزار کرد …

  باشگاه مس سونگون ورزقان به منظور نهادینه سازی فرهنگ ورزش ورزقان جشنواره هاپکیدو را با حضور موسس سبک هاپکیدو کشور در ورزقان برگزار کرد.

  روز پنجشنبه به همت باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان، جشنواره هاپیکو با حضور اسماعیل عبدی، بنیانگذار این سبک در کشور و مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد.

  در این همایش که ساعت 9 صبح در سالن فرهنگ و ارشاد شهرستان ورزقان برگزار شد، آقای اسماعیل عبدی در خصوص روند شکل گیری سبک هاپیکو در ایران برای حضار سخنرانی کرد و از فعالیت و گرایش فوق العاده جوانان ورزقان به این سبک ابراز خوشنودی کرد.

  عبدی در ادامه سخنرانی خود از حمایت های محمدرضا کافی مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان از جوانان علاقمندان به این رشته قدردانی کرد و گفت کاپ اخلاق که در مسابقات کشوری به باشگاه مس سونگون ورزقان اهداء شد، نشانی از تشکر ویژه ما نسبت به باشگاه مس سونگون ورزقان در این خصوص بوده است.

  بنیانگذار سبک هاپکیدو در ایران ضمن قدردانی از مهندس حاجی آقازاده، مدیرعامل شرکت مس آذربایجان که با ایجاد انگیزش در جوانان ورزقان برای حضور پررنگ در عرصه های ورزشی حمایت بی بدیلی را از ورزشکاران از جمله هاپکیدوکاران شهرستان به عمل آورده، هر اقدام فرهنگی و ورزشی را سرمایه گذاری با ارزش برای نسل های آینده این شهرستان خواند و گفت: هیچ اقدامی همچون حضور در عرصه های ورزشی، مانع از گرایش جوانان به اعتیاد نمی شود و با حضور جوانان در ورزش انواع بزه ها کاهش یافته و جامعه امن و سالمتری را در آینده خواهیم داشت.

  در پایان همایش به دست اندرکاران ورزش شهرستان و باشگاه مس سونگون ورزقان لوح سپاسی از سوی رییس سبک هاپکیدو ITH تقدیم شد.

  بعد از نماز ظهر پنجشنبه نیز استاژ فنی سبک هاپکیدو در سالن شماره یک تربیت بدنی شهرستان برگزار شد و جوانان هاپکیدوکار ورزقانی در این استاژ شرکت کردند.

  0
  روابط عمومی باشگاه

  مطالب مرتبط با موضوع اخبار باشگاه  , ورزش ورزقان

  هفته سوم لیگ برتر فوتسال کشور روز چهارشنبه 97/4/27 در سالن علوم پزشکی تبریز با دیدار مس ورزقان مقابل شهروند ساری پیگیری شد. این دیدار که اولین دیدار خانگی مسی ها در فصل 97 بود، از ...
  قرعه‌کشی لیگ برتر فصل ۹۷ فوتسال ایران با حضور علی کفاشیان،‌ عباس ترابیان ، سلیمانی و نماینده باشگاه‌ها امروز برگزار شد. هفته اول این رقابت‌ها با مصاف نماینده سازمان لیگ که جایگزین تاسیسات شده با مس ...
  محمدرضا کافی عضو هیات مدیره و سرپرست باشگاه مس سونگون ورزقان می گوید بعد از دیدار با عباس ترابیان و مذاکرات انجام گرفته با کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال جهموری اسلامی ایران ، دیگر خطری نماینده ...
  محمدرضا کافی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال،‌ اظهار کرد: هر مجموعه‌ای که هدفش قهرمانی باشد،‌ برای آن برنامه‌ریزی می‌کند. ما نیز از پارسال شروع به برنامه‌ریزی کردیم ...

  مطالب مرتبط با این برچسب